Hoşgeldiniz

Besse İletişim, 2009 yılından beri faaliyetine devam eden bir teknoloji şirketidir. Faaliyet alanımız çoğunlukla mobil cihazlar, teknik servis ve mobil aksesuarlar üzerinedir.

Hakkımızda

Yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizden aldığımız güç ile 2009 yılınından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmetten hiçbir şey esirgemiyoruz. Sektördeki tecrübemizle, ilk çıkan tuşlu telefonlardan en yeni ve son model cihazlara kadar hepsini layıkıyla müşterilerimizle buluşturduk. Sadece bununla kalmadık, hem satış öncesi hem de satış sonrası desteğimizle onların yanında olduk.

Şimdiyse İzmir, Konak’taki mağazamızda faaliyetimize devam ediyor, aynı zamanda toptan satışımızla sektöre güç veriyoruz. Üstün hizmet anlayışımızdan ödün vermemek için kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Müşterilerimizin arızalanmış cep telefonu ve tabletlerini teknik servis hizmetimiz ile tamir ediyoruz. En önemli noktalardan birisi olan müşterilerimizin tarzlarını, hobilerini ve ikinci plandaki diğer mobil ihtiyaçlarını binlerce aksesuar çeşidimizle destekliyoruz.

Kurumsal alanda faaliyet gösteren müşterilerimizin internet üzerindeki kimliklerini yaratmada, ticari faaliyetlerini yürütmede ve yeni teknolojiler konusunda hizmet almalarında ilk başvurdukları kurum olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm yazılımsal, tasarımsal ve iş modeli/uygulama ihtiyaçlarını karşıladığımız müşterilerimiz varlığımıza güç veriyor.

Cihazlar
Akıllı cep telefonları, tabletler, tuşlu telefonlar, bilgisayarlar ve birçok cihazı şu ana kadar binlerce kez müşterilerimizle buluşturduk.

Sektörde talep gören ve popüler olan başlıca Samsung, Apple, Huawei, Sony ve diğer markaların tedarikçisiyiz. Tüm bunların satış öncesi, satış ve satış sonrası işlemlerini bize danışabilir, tarafımızdan hizmet alabilirsiniz.

Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Aksesuarlar

Yüzlerce çeşit model ve onlarca marka ile cihazlarınız koruma altında. Gerek mobil cihazlarınız, gerek araç içi ekipmanlarınız gerek kablo ve şarj aletleri ihtiyacınız olsun, birçok dalda aksesuarlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

Şarj aletleri ve üniteleri, veri kabloları, cep telefonu ve tabletler için kapak ve kılıflar, bataryalar, araç şarj cihazları ve tutucuları, kulaklıklar ve saymadığımız birçok dalda ürünlerimiz mağazalarımızda mevcuttur.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial