Xioami Mi Max, özellikle akıllı telefonlar arasında fiyat performans dengesi kapsamında öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Sergilediği yüksek performansa nazaran son derece hesaplı bir model olan Xioami Mi Max, kamerasından görüntü kalitesine, bataryasından işlemci gücüne kadar son derece kuvvetli bir model olması özellikleriyle öne çıkıyor. Xioami Mi Max, başta 6.9 inçlik ekran boyutu ve 1080 piksellik görüntü çözünürlüğü ile görüntü kalitesine önem veren kullanıcılar için ideal bir ürün.

Xioami Mi Max ile Gerçekçi Ekran Deneyimi

Xioami Mi Max, başta ekran özellikleriyle öne çıkan bir model. Bu bağlamda, Xioami Mi Max çerçevesiz tasarımı multi touch algılama sensörleri ile kullanıcılarına çok yönlü bir ekran deneyimi yaşatmaya odaklanıyor. Bunun yanı sıra, Xioami Mi Max %80’e varan ekran gövde oranı ile ekran ve görünü sınırlarını zorlayan bir model olarak öne çıkıyor.

Xioami Mi Max ile Performansta Yeni Boyut

Xioami Mi Max, 8 çekirdekli Octa Core işlemcisiyle hızlı ve dinamik bir işlem hacmine sahip model olarak dikkat çekiyor. Xioami Mi Max aynı zamanda, çift kanallı 4 GB’lik RAM bellek hacmi ile kullanıcı ihtiyaçlarına en esnek şekilde yanıt veriyor. Aynı şekilde Xioami’nin en çok sevilen akıllı telefonlarından biri olan bu ürün iki arka kamerası ile aynı performansı fotoğraf ve video çekiminde de vaat ediyor. Derinlik algısı, otomatik sabitleme gibi özellikleri ile Xioami Mi Max kameraları, kullanım esnasında kullanıcısın tüm ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılıyor.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial