Çinli telefon üreticisi Xioami’nin yeni ürünlerinden biri olan Mi8 Lite, 6.26 inçlik ekran boyutu ve 403 PPI’lik piksel yoğunluğu ile gerçekçi ve yoğun görüntü performansı yaşatan bir ürün olarak öne çıkıyor. Xioami Mi8 Lite, özellikle görüntü deneyimi ve ekran performansına ürün veren kullanıcılara hitap ediyor. Bunun yanı sıra Xioami Mi8 Lite, çerçevesiz çentikli ekranı ile son derece yoğun bir ekran gövde oranına sahip olması özelliğiyle öne çıkıyor.

Yapay Zekalı Çift Arka Kamera ve Gerçekçi Görüntüler

Xioami Mi8 Lite, 12 mp’lik çift arka kamerasıyla kullanıcısına son derece gerçekçi fotoğraflar ya da videolar çekme olanağı veriyor. Yapay zeka kullanımını telefonun kamera sistemi ile entegre eden Xioami Mi8 Lite, fotoğraflarda üst düzey gerçekçiliğin yakalanmasını sağlıyor. Aynı şekilde Xioami Mi8 Lite ürünü, seri çekim otomatik odaklama ve derinlik algısı gibi özellikleri sayesinde profesyonel bir fotoğraf deneyimi yaşatıyor.

Kuvvetli Octa Core 8 Çekirdekli İşlemci ile Hızda Yeni Boyut

Xioami Mi8 Lite, Octa Core 8 çekirdekli işlemciye sahip olması sayesinde hız ve performans odaklı kullanıcılara hitap eden bir ürün. Xioami Mi8 Lite, 6 GB’a varan ram seçeneğiyle, son derece verimli bir ürün deneyimi vaat ediyor. Bunun yanı sıra Xioami Mi8 Lite, uygulama kullanımında ve ara yüz seçeneklerinde kullanıcısına özelleştirme olanağı veriyor. Bu özelleştirme olanağı sayesinde kullanıcı ürünle daha zengin ve performans odaklı bir deneyim yaşayabiliyor.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial