Samsung’un Note serisinin en son ürünlerinden biri olan Note 9, 6.4 inçlik ekran boyutu ile öne çıkan bir ürün. Üst düzey performansı, görüntü ve fotoğraf kalitesinin yanı sıra Samsung Note 9, yüksek işlemci hacmiyle akıllı telefonlar arasında yeni bir boyut açıyor. Yüksek dayanımlı bataryasının yanı sıra, çerçevesiz ekranı ve iki arka kamerasıyla Samsung Note 9, bir akıllı telefonda olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Performans Odaklı Kullanıcılar İçin Tasarlandı

Samsung Note 9, birçok donanımı ve yazılımı bünyesinde barındıran bir ürün olmasının yanı sıra gündelik kullanımda ya da profesyonel kullanımda tüm ihtiyaçlara yanıt verecek ürünleri bünyesinde barındırıyor. Ürün, parmak izi okuyucu sensörlerden Samsung SmartTv entegrasyon seçeneklerine kadar birçok gelişmiş kullanım seçeneğini barındırıyor. Quad- Core 8 çekirdekli işlemcisi ve 6 GB’a varan ram performansı ile ürün, son derece hızlandırılmış bir işlem performansı vaat ediyor.

Gerçekçi Fotoğraf ve Videolar İçin 2 Arka Kamera

Fotoğraf ve video çekiminde kendine has özellikleri bünysinde barındıran Samsung Note 9, özellikle yüz tanıma özelliği gibi gelişmiş seçenekleri ile dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra otomatik odaklama, elle odaklama, sesli komut ve HDR optimizasyonu gibi seçenekleri de bünyesinde barındıran Samsung Note 9, kullanıcısına yenilikçi bir fotoğraf deneyimi yaşatıyor.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial