Apple’ın Xs serisi ile piyasaya sürdüğü bir diğer ürün olan iPhone Xs Max, özellikle ekran boyutuna ve deneyimine odaklanan bir ürün olması özelliğiyle dikkat çekiyor. Markanın açıklamasına göre iPhone’lar arasındaki en büyük ekran hacmine sahip olan Xs Max aynı şekilde HDR ve Full retina olması özelliğiyle de öne çıkıyor. Bu özellikleri sayesinde iPhone Xs, ekran boyutuna önem veren kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor.

İnanılmaz İşlem Performansı ve Hız

Xs’in özellikleri arasında dikkat çeken bir diğer önemli özellik ise işlemci çekirdeği ve performans gücü. Akıllı telefon modelleri arasında en güçlü işlemcilerden birine sahip olan Xs, 8 çekirdekli Neural Engine işlemci teknolojisiyle eşi benzeri olmayan bir işlem hacmine sahip. Hızlılık ve dinamiklik açısından rakiplerinin yanına yaklaşamayacak özelliklerde olan iPhone Xs Max, gelişmiş performans denetleyicisiyle kullanım esnasında maksimum verimliliği sağlayacak şekilde kendisini optimize ediyor.

Üst Düzey Görüntü Kalitesi ve Kamera Performansı

Arkadaki çift kamerası ile görüntü ve videolarında üst düzey bir gerçekçilik isteyenler için en ideal tercihlerden birisi Xs Max. IPS ve Neural Engine teknolojisi ile entegre bir şekilde çalışan kameralar en gerçekçi görüntüleri yakalayacak performans hacmine sahip. Bu özellikler sayesinde iPhone Xs max, hem fotoğraf çekimi esnasında hem de video kaydı esnasında çığır açan bir görüntü gerçekliği vaat ediyor.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial