Akıllı telefon endüstrisindeki en önemli oyuncu olan Apple’ın son akıllı telefon modellerinden olan iPhone Xs, tasarımından işlemcisine, kamerasından görüntü kalitesine kadar birçok özelliğine kadar dikkat çekici yapıda bir ürün olarak öne çıkıyor. iPhone Xs, öncelikli olarak OLED ekranlar arasında en yüksek renk doğruluğu sahip. Aynı şekilde ürün Apple’ın süper retina ürettiği ekranlar arasında şimdiye kadar akıllı telefonlar için geliştirilmiş en büyük ekranlardan biri olarak anılıyor.

En Sağlam Materyaller ile Suya ve Toza Dayanıklılıkta Yeni Seviye

Apple iPhone Xs, tasarımsal olarak çığır açan estetiğe ve inanılmaz ekran gövde oranına sahip bir ürün. Xs’in bu özelliği özellikle akıllı telefon tercihinde önceliği ekran çözünürlüğü ve görüntü kalitesi olan kullanıcılara hitap ediyor. Xs aynı şekilde tasarımında kullanılan sıra dışı metaller ve mikro düzeyde elde edilen gövdesiyle son derece sağlam bir ürün deneyimi yaşatıyor. Toza ve suya dayanıklılığının yanı sıra Xs, Face ID teknolojisiyle akıllı telefonlarda kullanılan yüz tanıma teknolojisinde yeni bir boyut açıyor.

Performansta Yeni Boyut İçin iPhone XS

Performans odaklı kullanıcılar için tüm özellikleri bünyesinde barındıran iPhone Xs, akıllı A12 biyonik çipiyle arttırılmış bir işlem gücü vaat ediyor. Akıllı telefon endüstrisinde bu zamana kadar kullanılan en güçlü çip olan Bionic çip sayesinde eşi benzeri olmayan bir arttırılmış gerçeklik deneyimi yaşamaya hazırlanın. Aynı şekilde derinlik denetimi ve algısı gibi özelliklere sahip olan iki arka kamerayla iPhone Xs, fotoğraf ve video kalitesinde en gerçekçi ve renkli görüntülerin yakalanmasına olanak veriyor.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial